Vinné mošty pro zdravé pití

Nealkoholická varianta dobrého vína

Vinné mošty si Vás získají svou podmanivou svěží vůní a plnou chutí. "Dětské vínečko" vítají především maminky, které chtějí svým dětem dopřát kvalitní přírodní pití. Jsou ideálním doplňkem zdravého životního stylu a vhodnou variantou pro milovníky vína, kteří nechtějí nebo zrovna nemohou pít alkohol.

Vinné mošty jsme začali vyrábět v době, když jsme chtěli svým vlastním dětem dopřát skutečně kvalitní zdravé pití. Setkalo se s takovou oblibou, že dnes tvoří hlavní část naší produkce. Jsme jedinou firmou v ČR, která se specializuje na odrůdové hroznové šťávy. Zpracováváme jen ty nejkvalitnější hrozny, které lisujeme ihned po sběru, aby byla zachována jejich chuť a aroma. Snažíme se využívat mnohaleté zkušenosti se zpracováním hroznového vína a v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi usilujeme o co nejkvalitnější výrobek. Vinné mošty v naší produkci jsou čistě přírodní a mají typický odrůdový charakter. Vyzkoušejte, zda si i Vás získá svou podmanivou svěží vůní a plnou chutí.

Náš tip: Vinný mošt Muškát moravský získal v roce 2014 ocenění "zlatá hvězda" v nejprestižnější potravinářské soutěži ve Velké Británii Great taste awards nebo viný mošt Pálava nosí označení "Tradiční výrobek Slovácka". Vyzkoušejte!