Pasterizace

Pasterizace hroznové šťávy na klíč

 

Řešíte, co s úrodou, na kterou nemáte skladovací prostory? Prodat hrozny za symbolickou cenu není zrova nejlepší řešení při pomyšlení na péči, čas, úsilí a energii, kterou jste vinohradu po celý rok věnovali. Nevzdávejte se své úrody a rozšiřte svou nabídku o nový produkt – zdravou a chutnou hroznovou šťávu zakonzervovanou pomocí velmi šetrné pasterizace. Potěšíte nejen děti, ale i jejich maminky, abstinenty nebo lidi, kteří zrovna nemohou pít alkohol.

 

Není na tom vůbec nic složitého, hroznovou šťávu zpasterizujeme za Vás! Stačí jen hrozny vylisovat a šťávu ihned dovézt k nám, kde ji zchladíme uložením do klimatizovaného boxu. Nejpozději druhý den ji zpracujeme!

 pracevevinarstvi-banner

Proč pasterizovat u nás:

  • Získáte nový druh produktu, čímž rozšíříte i svůj okruh zákazníků.
  • Neproděláte na prodeji hroznů pod cenou.
  • Hrozny vylisujete a šťávu přivezete k nám. O nic víc se starat nemusíte.
  • Nemáte-li možnost šťávu přivézt k nám, přijedeme si pro ni!
  • Veškeré termíny budou stanoveny po dohodě podle toho, jak se bude vyvíjet vaše vinobraní. Kvalita hroznů je u nás na prvním místě.
  • Dle vašeho zájmu zprostředkujeme grafika, který vám navrhne etikety. Poradíme vám, co všechno je nutné na ně uvést, abyste dodrželi všechna legislativní nařízení.
  • Naplněné sklenice vám bezpečně zabalíme (paleta, karton, pronájem koše), případně si je můžete u nás krátkodobě uskladnit.
  • Veškeré termíny budou stanoveny po dohodě podle toho, jak se bude vyvíjet vaše vinobraní. Kvalita hroznů je u nás na prvním místě.
  • Domluvíme se na podrobnostech – vyberete si velikost sklenic, do kterých se bude šťáva plnit, typ uzávěru, zda budeme zpracovávat hrozny po odrůdách, atd.

Rozhodnete-li se pro pasterizaci, napište nám email nebo zavolejte.

 

Pasterizace je nejšetrnější tepelná úprava, při které se nepoužívá žádná chemie (např. umělá sladila, barviva ani konzervanty). Jedinečná hroznová chuť zůstane plně zachována.

 

Kontaktujte nás pro vytvoření nezávazné cenové nabídky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení