Víno Ryzlink rýnský – pozdní sběr 2021 KRISTOVY POKLADY

Cena
323,10 Kč


Kód produktu
P00005

ks

Vychutnejte si královský zážitek s Ryzlinkem Rýnským ročník 2021, suchým vínem z prvních milotických vinic. Tento rýňák oplývá elegancí a finesou, které definují špičková bílá vína.
Více

Zhluboka se nadechněte a připravte se na cestu, která vás zavede přímo do srdce milotických vinic, kde se narodil Kristův poklad - Ryzlink Rýnský, ročník 2021. Z naší první vysázené vinice přichází toto suché víno, které je hrdým reprezentantem „krále vín“.

Jeho barva je jasná, svěží, připomínající zlatavé odlesky podzimního slunce. Aroma je oslňující, plné života, s náznaky zralého ovoce a květinových esencí, které se mísí do dokonalé harmonie. Chuť je čistá a ostrá, s nadýchaným tělem a dlouhotrvajícím závěrem, který na jazyku zanechává nezapomenutelný dojem.

Toto víno, označené za špičkový suchý rýňák z Milotic, není jen nápojem, je to zkušenost, příběh, který se rozvíjí v každém sklence a který vás neustále láká k dalšímu doušku. Ať už ho podáváte k slavnostní večeři nebo si ho užíváte sami v klidu domova, Kristův poklad Ryzlink Rýnský je vždy zárukou výjimečnosti.