NOVINKA!!! Zaregistrujte se odběru newsletteru a obratem získáte slevu 10% na první nákup!

Naše úspěchy

Za dobu své působnosti se nám podařilo získat několik ocenění, která jsou pro nás velkou odměnou za vynaložené úsilí a snahu, a zároveň motivací k dalšímu rozvoji a naplňování svých snů.

  • V roce 2016 jsme vyhráli 1. místo v krajském kole soutěže Česká spořitelna Živnostník roku 2016 a v celorepublikovém finále jsme se umístili na úžasném 2. místě v konkurenci více než šesti tisíc živnostníků a firmem.

  • O výborné kvalitě a skvělé chuti naší hroznové šťávy svědčí i místní a zahraniční ocenění. Nejvíce si vážíme zlaté hvězdy v nejprestižnější potravinářské soutěži ve Velké Británii Great taste awards. Toto ocenění získal vinný mošt – Muškát Moravský v srpnu 2014. Více než 400 porotců hodnotilo přes 10 000 přihlášených výrobků a vybírali ty nejlepší. Porotci se vyjádřili: „Tato hroznová šťáva má velmi intenzivní chuť, příjemnou a přirozenou květinovou vůni. Jemná barva a dobrá konzistence ji řadí mezi výtečné delikatesy.“ Great taste awards je nejuznávanější a nejdůvěryhodnější soutěž kvalitních potravin a nápojů v Evropě.

  • Z domácích úspěchů nás těší označení „Tradiční výrobek Slovácka“ udělované sdružením pro rozvoj cestovního ruchu Region Slovácko nebo ocenění „Chuť Jižní Moravy“, jež organizuje Regionální agrární komora JMK ve spolupráci s Jihomoravským krajem a Mendelovou univerzitou Brno. Vinný mošt Sauvignon byl na 17. ročníku mezinárodního veletrhu pro gastronomii VÍNO&delikatesa 2014 velmi žádaný a získal značku kvality „TOP delikatesa“.

  • Velmi nás potěšila možnost účastnit se natáčení pořadu "Herbář" s Českou televizí. Na podzim 2017 k nám zavítal natáčecí štáb a vzniklo několik záběrů. Využili jsme i našeho staršího rodinného sklepa u Šidlen - vinařské oblasti v rodných Miloticích. Ke shlédnutí je v archivu ČT.