NOVINKA!!! Zaregistrujte se odběru newsletteru a obratem získáte slevu 10% na první nákup!

Jak to všechno začalo?

S manželem žijeme na Slovácku a obě naše rodiny vlastní a obhospodařují svůj vinohrad. V devadesátých letech patřil mezi uznávané vinařské odborníky můj tatínek Jaroslav Krist. V jeho práci nyní pokračuje strýc a především bratr Tomáš Krist, jehož vína získávají řadu tuzemských i zahraničních ocenění. Některé z jeho špičkových vín najdete i v tomto eshopu.

Víno a vše kolem něj nás tedy provází odmalička. Díky narození dětí jsme výrazně změnili celkový pohled na život i své priority. Chceme pro ně vždy to nejlepší, ať už se to týká péče o ně nebo jejich výživy. Snažíme se jim vybírat stravu zdravou, bez zbytečných chemických přísad, a především z lokálních zdrojů. Nabídka na trhu nás dostatečně neuspokojovala, proto jsme se rozhodli pro výrobu vlastního produktu. Dlouho jsme v hlavách nosili vizi o opravdu kvalitním přírodním nealkoholickém nápoji vyrobeném z vlastních hroznů, kterému bychom vtiskli svůj vlastní rukopis – hroznové šťávě. Toto velké přání jsme si splnili ve vinařské sezoně v roce 2011, kdy jsme na trh uvedli vlastní řadu odrůdových vinných moštů. V současné době jsme jedinou firmou v ČR specializující se výhradně na výrobu a prodej odrůdových vinných moštů.

Během jejich výroby jsme získali řadu znalostí a zkušeností, které nás motivovali k rozšíření naší nabídky. V roce 2014 jsme uvedli na trh kolekci vín z Babího lomu. Při jeho výrobě jsme se inspirovali historií, a to jak v jeho názvu, tak ve způsobu zpracování.

Sortiment našich výrobků se snažíme postupně rozšiřovat a nabízet zákazníkům prvotřídní kvalitu.

 

foto_il_onas_03_m   vinohrad mlady