Získali jste slevový kupon a nefunguje? Vložte ho v košíku do poznámky, sleva Vám bude odečtena dodatečně! Děkujeme za pochopení.

Naše úspěchy

Za dobu své působnosti se nám podařilo získat několik ocenění, která jsou pro nás velkou odměnou za vynaložené úsilí a snahu, a zároveň motivací k dalšímu rozvoji a naplňování svých snů.

  • V roce 2016 jsme vyhráli 1. místo v krajském kole soutěže Česká spořitelna Živnostník roku 2016 a v celorepublikovém finále jsme se umístili na úžasném 2. místě v konkurenci více než šesti tisíc živnostníků a firmem.

  • O výborné kvalitě a skvělé chuti naší hroznové šťávy svědčí i místní a zahraniční ocenění. Nejvíce si vážíme zlaté hvězdy v nejprestižnější potravinářské soutěži ve Velké Británii Great taste awards. Toto ocenění získal vinný mošt – Muškát Moravský v srpnu 2014. Více než 400 porotců hodnotilo přes 10 000 přihlášených výrobků a vybírali ty nejlepší. Porotci se vyjádřili: „Tato hroznová šťáva má velmi intenzivní chuť, příjemnou a přirozenou květinovou vůni. Jemná barva a dobrá konzistence ji řadí mezi výtečné delikatesy.“ Great taste awards je nejuznávanější a nejdůvěryhodnější soutěž kvalitních potravin a nápojů v Evropě.

  • Z domácích úspěchů nás těší označení „Tradiční výrobek Slovácka“ udělované sdružením pro rozvoj cestovního ruchu Region Slovácko nebo ocenění „Chuť Jižní Moravy“, jež organizuje Regionální agrární komora JMK ve spolupráci s Jihomoravským krajem a Mendelovou univerzitou Brno. Vinný mošt Sauvignon byl na 17. ročníku mezinárodního veletrhu pro gastronomii VÍNO&delikatesa 2014 velmi žádaný a získal značku kvality „TOP delikatesa“.

  • Velmi nás potěšila možnost účastnit se natáčení pořadu "Herbář" s Českou televizí. Na podzim 2017 k nám zavítal natáčecí štáb a vzniklo několik záběrů. Využili jsme i našeho staršího rodinného sklepa u Šidlen - vinařské oblasti v rodných Miloticích. Ke shlédnutí je v archivu ČT.